Najpiękniejsze miejsca na sesję ślubną w Warszawie

Warszawa daje każdej parze wiele możliwości na organizację sesji ślubnej i przy okazji na jedyną w swoim rodzaju pamiątkę z tego wyjątkowego dnia. Które miejsca warto rozważyć? Zastanawiasz się gdzie sesja ślubna w Warszawie się sprawdzi? Poniżej kilka propozycji na udane sesje ślubne w stolicy. Zapoznaj się z nimi koniecznie!

Pałac i park w Wilanowie

Niewątpliwie jednym z piękniejszych miejsc na sesję ślubną w Warszawie będzie Pałac z parkiem w Wilanowie. Na to miejsce powinny zdecydować się przede wszystkim pary, które myślą o zdjęciach w charakterze dworskim, czy parkowym, ponieważ właśnie w takim klimacie został zachowany Park Pałacowy w Wilanowie. Imponująca architektura pałacu w Wilanowie, a szeroka przestrzeń wokół niego z alejkami i bardzo różnorodną roślinnością sprawiają, że w tym miejscu można zapewnić sobie wiele pięknych zdjęć. 

Nie sposób pominąć tego, że Pałac w Wilanowie może okazać się dobrym wyborem nie tylko na sesję ślubną w okresie wiosenno-letnim, ale również jesienią, czy zimą, zwłaszcza że to właśnie w okresie zimowym uruchamiany jest Ogród Światła. 

Para młoda na sesji ślubnej w Wilanowie

BUW na Powiślu

Fajnym miejscem na sesję w stolicy może okazać się również Bibliotekę Uniwersytetu Warszawskiego, która mieści się na Powiślu. Już sam budynek robi wrażenie, podobnie jak i jego architektura. Jednak warto też wspomnieć o samym ogrodzie, który znajduje się na dachu Biblioteki Warszawskiej. Zauważyć można tutaj bardzo różnorodną roślinność, a wraz z nią szansę na wiele ciekawych ujęć. Dlatego, jeśli w grę wchodzi sesja ślubna w Warszawie w otoczeniu natury i niezwykłej architektury, to zdecydowanie to miejsce jest warte uwagi.

Centrum Nauki Kopernik i bulwary wiślane

Tuż obok Biblioteki Uniwersytetu Warszawskiego znajduje się Centrum Nauki Kopernik, a wraz z nim bulwary wiślane. Tutaj również żadna para nie będzie miała powodów do narzekań, ponieważ zarówno przestrzeń Centrum Nauki Kopernik, jak i dach, na który można wejść za darmo do później jesieni, czy bulwary wiślane dają szansę na zrobienie dużej ilości świetnych zdjęć ślubnych. 

To właśnie tutaj uda się uzyskać zdjęcia na tle nowoczesnej architektury, z widokiem na Wisłę, na tle ciekawej roślinności na dachu, czy nawet z widokiem na stadion narodowy. Nie zapominajmy również o samych bulwarach, które tętnią życiem i przeszły ogromne zmiany. Teraz znajduje się tam wiele atrakcji, które również okazać się idealną scenerią do zdjęć ślubnych.

Para Młoda na sesji plenerowej w Centrum Nauki Kopernik w Warszawie

Łazienki Królewskie 

Sesja plenerowa ślubna w Warszawie może odbyć się również w Łazienkach Królewskich i swoją drogą to jedno z chętniej wybieranym miejsc. Jednak nie ma co się dziwić, ponieważ można wykonać tutaj wiele pięknych ujęć. W Łazienkach Królewskich nie brakuje wyjątkowej architektury, rzeźb, czy nawet natury. Dodatkowo można zdecydować się na rejs gondolą, czy nawet zdjęcia w towarzystwie chodzącego pawia, czy biegających po parku wiewiórek, które nie boją się ludzi.

Pan Młody i Pani Młoda na sesji ślubnej w warszawskich Łazienkach

Stare Miasto

Stare Miasto często nazywane jest sercem Warszawy. Przyciąga wiele młodych par i również jest to zrozumiałe, ponieważ zachwyca architekturą, mnogością kolorów, czy urokliwymi uliczkami. Można tu także przejechać się dorożką, zrobić zdjęcia wśród balonów, czy przy wielu innych atrakcjach, których na Starym Mieście jest pod dostatkiem.

Wiele świetnych miejsc na sesję na pewno potrafi zaproponować Wam doświadczony fotograf ślubny z Warszawy.

Warszawa daje każdej parze wiele możliwości na organizację sesji ślubnej i przy okazji na jedyną w swoim rodzaju pamiątkę z tego wyjątkowego dnia. Które miejsca warto rozważyć? Zastanawiasz się gdzie sesja ślubna w Warszawie się…